Daugumos dekoratyvinių kambarinių lapinių gėlių žali lapai būna įvairių atspalvių. Tačiau iš jų daug įdomių ir puošnių margais lapais. Vienų gėlių lapai su geltonos, baltos, kitų – su sidabrinės spalvos juostomis arba dėmėmis. Rečiau pasitaiko kambarinių gėlių lapų su rausvomis ir kitokių atspalvių gėlių lapais.

Visos margalapės gėlės yra lepesnės už žalialapes. Margalapės gėlės geriau auga šviesiuose ir šiltuose kambariuose. Jos paįvairina ir pagyvina lapinių gėlių kompozicijas, gražiai atrodo žalių lapų fone. Lapinių kambarinių gėlių lapai yra gražios formos. Parinkus įvairių formų gėles su skirtingais lapais, galima sudaryti reljefinius kompozicijų derinius įvairių patalpų interjeruose.

Lapinės dekoratyvinės gėlės yra nepamainoma interjerų puošmena. Jos suteikia jaukumo ir vasarą, ir žiemą, ir kitokių metų laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>